• DJI Goggles 3

Symbol: 063583
255781.89
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Ilość 5+

DJI Goggles 3

Sparuj go z DJI RC Motion 3, aby uzyskać w pełni wciągające wrażenia z kontroli ruchu, lub użyj go z kontrolerami RC-N2 lub RC 2, aby sterować dronem z 3-osiowym gimbalem. Wszystko to zapewnia płynne transmisje na żywo, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się doświadczeniem latania FPV. Dzięki Avata 2 transmisja wideo O4 zapewnia ultraniskie opóźnienie wynoszące 24 ms i wysoką przepustowość wynoszącą 60 Mbps. Kompatybilna także z Air 3 i Mini 4 Pro, niezawodna transmisja HD O4 oferuje krystalicznie czysty i płynny obraz z perspektywy pierwszej osoby.

image

Real View PiP, bezpieczeństwo i komfort w zasięgu wzroku

Teraz bez zdejmowania gogli możesz wygodnie obserwować swoje otoczenie, aby zwiększyć bezpieczeństwo lotu. Olśniewające ulepszenia: Ciesz się ekranem Micro-OLED 1080p z częstotliwością odświeżania do 100 Hz oraz certyfikatem TüV Rheinland Low Blue Light. Możliwość regulacji dioptrii w zakresie od -6,0 D do +2,0 D dla użytkowników krótkowzrocznych i dalekowzrocznych. Integracja baterii i opaski na głowę: Lekki, wygodny design, który integruje opaskę na głowę, uwalni Cię od plątaniny kabli i oferuje długi czas pracy sięgający 3 godzin. Usuwanie zamglenia jednym dotknięciem: Z włączoną funkcją usuwania zamglenia, otrzymujesz wygodne rozwiązanie w przypadku nagłych zmian temperatury lub wysokiej wilgotności.

image

Więcej zabawy z bezprzewodowym streamowaniem

Streamuj swój lot w czasie rzeczywistym w aplikacji DJI Fly na swoim smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi. Możesz również importować filmy panoramiczne i 3D na kartę SD i odtwarzać je za pomocą Goggles 3, aby uzyskać immersyjne doświadczenie, które wydaje się niemal na wyciągnięcie ręki.

image

W zestawie

  • DJI Goggles 3 ×1
  • Nakładka piankowa DJI Goggles 3 ×1
  • Dodatkowa nakładka na czoło DJI Goggles 3 ×1
  • Korekcyjne soczewki -2.0D DJI Goggles 3 (para) ×1
  • Kabel USB-C OTG ×1

 

Producent DJI
Model CP.FP.00000159.01
Kompatybilność DJI Avata 2, DJI Mini 4 Pro, DJI Air 3, DJI RC Motion 3, DJI FPV Remote Controller 3, DJI RC-N2, DJI RC 2
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep nieaktywny.