Od dłuższego czasu gry mobilne znajdują się na pierwszym miejscu wśród graczy, generując najwyższe przychody na światowym rynku gier. Deweloperzy nieustannie wprowadzają nowe możliwości i ulepszenia, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze lepsza, a w większość najpopularniejszych gier możesz grać na swoim telefonie. 

Takie gry jak Fortnite, Leauge of Legends czy Pokemon GO zapisały się na stałe w historii gier i stały się wielkimi gitami. Konkurencja na rynku gier mobilnych cały czas się rozwija. Pozostaje pytanie, w jaki sposób możemy wykorzystać w pełni wrażenia z gry?

Tak jak w przypadku komputerów stacjonarnych, do smartfonów i urządzeń mobilnych istnieje wiele ciekawych akcesoriów, które pozwolą na jeszcze lepszą zabawę. Poniżej przedstawiliśmy najlepsze gadżety mobilne, które wpłyną na znaczną poprawę wrażeń z gry.

Spis treści:

  1. Wstęp
  2. Kontroler
  3. Słuchawki bezprzewodowe
  4. Powerbank
  5. Hub USB-C
  6. Ładowarka sieciowa
  7. Przewód do ładowania
  8. Podstawka pod telefon lub tablet
  9. Podsumowanie

2. Kontroler

Montowany najczęściej po obu stronach telefonu, zapewnia bardziej naturalne wrażenia z gier, ułatwiając sterowanie. Nie musisz już stukać w ekran, a dzięki posiadaniu tradycyjnego drążka i przycisków zdobędziesz przewagę w kazdej grze. Kontrolery najczęściej łączą się z telefonem bezprzewodowo lub za pomocą portu ładowania. 

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie kontrolery w naszej ofercie.


3. Słuchawki bezprzewodowe

Dźwięk stanowi istotną część rozgrywki. Z pewnością będziesz chciał usłyszeć każdy krok i hałas w otoczeniu. Aby przenieść dźwięk w grach mobilnych na wyższy poziom, zalecamy wykorzystanie bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie bezprzewodowe słuchawki douszne w naszej ofercie.


4. Powerbank

Prawdopodobnie wszyscy doświadczyliśmy tego uczucia, gdy poziom naładowania baterii okazał się bliski zeru w najbardziej nieodpowiednim momencie np. podczas rozgrywki czy prowadzenia romowy. Ten problem ostatecznie rozwiąże dobrej klasy powerbank. 

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie powerbanki w naszej ofercie.

5. Hub USB-C

Kolejnym ważnym gadżetem dla graczy i nie tylko jest hub USB-C. Urządzenia mobilne posiadają ograniczoną ilość portów, zatem najprawdopodobniej nie będziesz w stanie podłączyć wielu akcesoriów do swojego telefonu. Z pomocą przychodzi hub USB-C, który pozwoli na zwiększenie wszechstronności i zamianę telefonu w pełni funkcjonalną konsolę do gier. Podłącz ekran zewnętrzny, klawiaturę, mysz, joystick lub cokolwiek innego, co tylko przyjdzie Ci do głowy!

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie huby USB-C w naszej ofercie.6. Ładowarka sieciowa

Solidna ładowarka ścienna jest niezastąpiona. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której znajdują się różnego rodzaju ładowarki, z wieloma portami lub jednym, wspierające najnowocześniejsze technologie ładowania takie jak Quick Charge, PowerDelivery czy SuperCharge.

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie ładowarki sieciowe w naszej ofercie.

7. Przewód do ładowania

Nie ma nic gorszego niż pochylanie się pod niewygodnym kątem podczas ładowania telefonu i jednoczesnego korzystania z niego. Wysyłanie SMS'ów jest bardzo trudne, a granie w zasadzie niemożliwe. Brzmi znajomo? Rozwiążaniem będzie przewód kątowy.

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie przewody USB w naszej ofercie.

8. Podstawka pod telefon lub tablet

Jeśli posłuchałeś naszych wcześniejszych rad, z pewnością masz już w koszyku wiele akcesoriów dla graczy. Jest jednak jeszcze jeden warty uwagi gadżet - uchwyt. Jeśli nie chcesz ryzykować bólu ręki potrzebujesz czegoś, co ją odciąży. Uchwyt na tablet to poręczny gadżet do korzystania z telefonu lub tabletu bez użycia rąk. Zamontuj telefon w dowolnym miejscu i graj z zewnętrznym kontrolerem.

Kliknij, aby zobaczyć wszystkie uchwyty w naszej ofercie.


9. Nie czekaj - zacznij grać już teraz

Granie na urządzeniach mobilnych nie zniknie. Dzięki nieustannym innowacjom w zarkesie gier i akcesoriów, mobilne wrażenia będą stawać się coraz lepsze. Mamy nadzieję, że na naszej liście znalazłeś coś dla siebie.