• Wideorejestrator UTOUR C2M 4K

Symbol: RC046674
655.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Kurier DPD 0
Pocztex Kurier (odbiór w punkcie) 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier (za pobraniem) 14.9
Kurier DPD (za pobraniem) 16.9
Ilość 20+
EAN 0735749192876

Wideorejestrator UTOUR C2M 4K

Zaopatrz się w wideorejestrator UTOUR C2M i jedź bezpiecznie. Urządzenie umożliwia nagrywanie w 4K 2160p i oferuje kilka zaawansowanych funkcji wspierania kierowcy (ADAS). Pozwala też na nieprzerwany monitoring przez 24 godziny - również podczas parkowania (po połączeniu z dostępnym do kupienia oddzielnie adapterem zasilania). Obsługuje także rejestrowanie wideo w pętli oraz automatyczne nagrywanie awaryjne. Ponadto możesz dokupić dodatkową kamerę wsteczną.

Utour/C2M/1

Świetna jakość obrazu

Ciesz się bogactwem szczegółów. Wideorejestrator obsługuje nagrywanie w 4K i oferuje rozdzielczość 3840x2160. Wyróżnia go także szerokie pole widzenia 150° oraz sensor SONY IMX415 Starlight Night Vision, dzięki czemu świetnie sprawdzi się również po zmroku. Za doskonałą jakość obrazu odpowiada też przysłona F1.75, 7 warstw szklanych soczewek sferycznych oraz 1 warstwa filtra podczerwieni.

Utour/C2M/7

Opcjonalna kamera wsteczna 1080p

Rejestruj obraz nie tylko z przodu, ale też z tyłu pojazdu. Dzięki temu zyskasz przydatny materiał dowodowy na wypadek kolizji na drodze czy na parkingu. Dostępna w sprzedaży oddzielnie kamera tylna obsługuje rozdzielczość 1080p i zapewnia pole widzenia 135°. Oferuje również przysłonę F2.0 i obraca się w zakresie 360°. Jest też bardzo prosta w montażu - wystarczy przymocować ją do tylnej szyby pojazdu.

Utour/C2M/2

Funkcje wspierania kierowcy

Wideorejestrator C2M pomoże Ci jeździć bezpieczniej. Urządzenie oferuje szereg funkcji ADAS - wykrywa na przykład pieszych i rowery, aby następnie wydawać komunikaty głosowe ostrzegające przed ryzykiem kolizji. Za jego pomocą unikniesz też zderzenia z innym pojazdem. Produkt rozpoznaje również linię pasa ruchu - jeśli będziesz blisko jej przekroczenia, natychmiast Cię o tym powiadomi. W oddzielnej sprzedaży dostępny jest także monitor, który umożliwia wyświetlanie aktualnych warunków na drodze.

Utour/C2M/8

Jeszcze więcej udogodnień

Dostosuj działanie funkcji wspierania kierowcy do swoich potrzeb i doświadczenia - model C2M umożliwia 4-stopniową regulację czułości. Urządzenie zostało również wyposażone w akcelerometr - gdy wykryje kolizję, automatycznie uruchomi nagrywanie awaryjne i zapisze uzyskany w ten sposób film. Dzięki temu nie musisz się martwić, że stracisz ważny materiał dowodowy! Ponadto kamera obsługuje kodek H.265 i umożliwia rejestrowanie wideo w pętli.

Utour/C2M/5

Sprawdzone rozwiązania

Wbudowany procesor z układem NPU odpowiada za wydajną i niezawodną pracę wideorejestratora. Nie obawiaj się, że urządzenie będzie się zacinać przy wysokich temperaturach! Model C2M został też wyposażony w moduł GPS, który w czasie rzeczywistym zapisuje dane takie jak prędkość czy współrzędne geograficzne. To oznacza, że jeśli zajdzie taka potrzeba, bez trudu uzyskasz informacje dotyczące lokalizacji wypadku, które mogą okazać się przydatne podczas dochodzenia odszkodowania.

Utour/C2M/10

Nagrywanie przez 24 godziny na dobę

Zaopatrz się w dostępny w oddzielnej sprzedaży adapter zasilania, aby zyskać możliwość nieprzerwanego nagrywania wideo nawet przez 24 godziny na dobę. Podczas parkowania kamera będzie rejestrować wideo w trybie Time-lapse (1FPS). Dzięki temu bez problemu zapisze dłuższy materiał filmowy, zajmując mniej miejsca na karcie pamięci. Co więcej, po wykryciu kolizji urządzenie automatycznie uruchomi nagrywanie awaryjne - uzyskane w ten sposób wideo pozwoli Ci na przykład ustalić winnego i ubiegać się o odszkodowanie.

Utour/C2M/3

Inteligentne sterowanie

Zainstaluj dedykowaną aplikację UTOUR Go i zyskaj więcej możliwości. Za jej pomocą możesz na przykład sprawdzać podgląd z kamery w czasie rzeczywistym, oglądać i pobierać nagrania, zmieniać ustawienia i instalować aktualizacje OTA. Wideorejestrator C2M obsługuje Wi-Fi 5 GHz, dzięki czemu zapewnia szybkie i stabilne połączenie. Urządzenie obsługuje także sterowanie za pomocą komend głosowych - wystarczy kilka słów, aby na przykład zrobić zdjęcie lub wyłączyć nagrywanie dźwięku! Uwaga: komendy głosowe są dostępne jedynie w języku angielskim.

Utour/C2M/4

W zestawie

  • Kamera C2M
  • Kabel zasilający
  • Naklejka elektrostatyczna x2
  • Mały łom
  • Instrukcja obsługi
Producent UTOUR
Model C2M
Kodeki wideo H.265
Rozdzielczość 4K natywne (2160p)
Pole widzenia 150°
Sensor obrazu SONY IMX415
Przysłona F1.75
Algorytm obrazu WDR
Kompatybilne karty pamięci Karty TF Class10 o pojemności 16-128 GB
Temperatura pracy Od -30°C do 75°C
System pozycjonowania GPS / GLONASS / Galileo
IMU 6-osiowy żyroskop o wysokiej precyzji
Wymiary kamery C2M 110 x 35 x 50 mm
Funkcje ADAS Headway Monitoring Warning, Urban Forward Collision Warning, Stop & Go Warning, Lane Departure Warning, Pedestrian Collision Warning, Forward Collision Warning, 3D dynamic road condition display (tylko z monitorem dostępnym w sprzedaży oddzielnie)
Nagrywanie z przodu i z tyłu Tak, z kamerą wsteczną (w sprzedaży oddzielnie)
Monitoring podczas parkowania (24 godziny na dobę) Tak, z adapterem zasilania (w sprzedaży oddzielnie)
Aplikacja UTOUR Go
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep nieaktywny.