• Robot sprzątający Roidmi EVA

Symbol: RC035391
2749.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Kurier DPD 0
Pocztex Kurier 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier (za pobraniem) 14.9
Kurier DPD (za pobraniem) 16.9
Ilość 50+
EAN 6970019148977

Robot sprzątający Roidmi EVA 2023

Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 zadba o porządek, podczas gdy Ty zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Urządzenie odkurza, zamiata i mopuje, co więcej samodzielnie wraca do bazy, gdzie automatycznie opróżnia zbiornik na kurz i czyści nakładki mopujące. Ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa sprawia, że urządzenie zbiera wszystkie nieczystości, z kolei nakładki mopujące pracują z prędkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, skutecznie myjąc nawet najbardziej uporczywe plamy. Pojemny worek gromadzi kurz przez nawet 75 dni, a dodatkowe filtry zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy wodnej. Wygodną obsługę umożliwia dedykowana aplikacja i kompatybilność z Google Assistant.

03Roidmi/EVA-Plus/5

Odkurza, zamiata, mopuje

Postaw na jedno urządzenie, które pozwoli Ci skutecznie odkurzać, zamiatać i mopować. Roidmi EVA 2023 wykorzystuje ciśnienie ssania na poziomie 3200 Pa, dzięki czemu zbiera kurz, okruchy i inne nieczystości z powierzchni podłogi oraz wąskich szczelin. Urządzenie posiada także nakładki mopujące, które pracują z prędkością 180 rpm i naciskiem 12 N i pozwalają pozbyć się nawet uporczywych, zaschniętych plam. Robot sprzątający pracuje niezwykle cicho - jego poziom głośności nie przekracza 77 dB, dzięki temu możesz cieszyć się czystym domem, nie zakłócając przy tym domowego spokoju.

03Roidmi/EVA-Plus/3

Inteligentne mycie podłóg

Udoskonalone nakładki mopujące wykonane z gęstej frotté idealnie dopasowują do podłoża, skutecznie usuwając nawet trudne do usunięcia zabrudzenia - w porównaniu do poprzedniego modelu nakładki są w stanie wyczyścić nawet o 10% więcej powierzchni! Są antybakteryjne i odporne na pleśń, a kiedy wykryją dywan, automatycznie unoszą się do góry, aby zapobiec zamoczenia. Co więcej, nakładki mogą poruszać się w dwóch kierunkach, co zmniejsza zakłócenia pracy kółek jezdnych. Na uwagę zasługuje również duży pojemnik na wodę, który odseparowuje wodę czystą od brudnej, dzięki czemu mopowana powierzchnia jest nieskazitelnie czysta.

03Roidmi/EVA-Plus/11

Bez kontaktu z brudem

Już nie musisz samodzielnie czyścić nakładek mopujących - stacja opróżniania zrobi to za Ciebie. Stacja automatycznie skutecznie oczyszcza nakładki, a następnie osusza je gorącym powietrzem, dzięki czemu zawsze będą gotowe do pracy. Aby zapewnić bezpieczeństwo domowników, stacja posiada także ochronę przed dziećmi, co eliminuje potencjalne ryzyko przypadkowego uruchomienia lub kontaktu z czyszczonymi elementami. Ponadto wyposażono ją w specjalny podjazd dla robota sprzątającego, który możesz w dowolnym momencie zdemontować.

03Roidmi/EVA-Plus/2

Pojemny worek na kurz

Robot sprzątający Roidmi EVA 2023 nie tylko mopuje, ale także efektywnie zbiera kurz, drobne śmieci, sierść czy włosy. Worek o pojemności 3 L, który został umieszczony w stacji, pozwala gromadzić nieczystości przez nawet 75 dni, dzięki czemu nie musisz wymieniać go zbyt często. Antybakteryjna formuła sprawia, że worek zabija 99,9% bakterii i nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu. Sam robot posiada zbiornik na kurz o pojemności 220 ml.

03Roidmi/EVA-Plus/8

Praktyczny wyświetlacz

Urządzenie zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz LED, który zapewni Ci szybki i wygodny dostęp do informacji na temat pracy robota. Migający wskaźnik poinformuje o pełnym worku na kurz, pełnym zbiorniku na brudną wodę czy pustym zbiorniku na czystą wodę. Na ekranie sprawdzisz też m.in. stan naładowania akumulatora.

03Roidmi/EVA-Plus/6

Prosta obsługa

Steruj pracą robota, nie ruszając się z kanapy. Urządzenie jest kompatybilne z Google Assistant, dzięki czemu wystarczą proste komendy głosowe, aby uruchomić urządzenie, zatrzymać jego pracę lub skierować je do stacji dokującej. Do Twojej dyspozycji jest także dedykowana aplikacja ROIDMI, która pozwala m.in. tworzyć harmonogramy pracy, ustawiać strefy zakazane czy dopasowywać tryb sprzątania do każdego z pomieszczeń.

03Roidmi/EVA-Plus/4

Pokona wszystkie przeszkody

Inteligentny system unikania przeszkód AI-LDS 6.0 sprawia, że robot sprzątający Roidmi EVA 2023 automatycznie wykrywa przeszkody, które znajdują się na jego trasie, dzięki czemu może je skutecznie omijać i unikać kolizji z innymi obiektami. EVA 2023 wykorzystuje też laser LDS, co pozwala zapobiegać utknięciu pod łóżkiem, szafą i innymi niskimi przestrzeniami. Robot bez problemu pokona też progi i inne przeszkody o wysokości do 20 mm, a także doskonale wyczyści strefy wzdłuż ścian. Atutem są również aktualizacje OTA.

03Roidmi/EVA-Plus/13

Wydajny akumulator

EVA 2023 został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 5200 mAh, dzięki czemu zapewnia długi czas pracy — na jednym ładowaniu może działać przez nawet 74 - 228 min, co pozwoli bez przeszkód wyczyścić dużą powierzchnię. Odnowienie jego energii zajmie około 250 minut, a po tym czasie możesz znów korzystać z możliwości, jakie daje.

03Roidmi/EVA-Plus/12

W zestawie

  • Robot sprzątający z 2 nakładkami mopującymi
  • Automatyczna stacja opróżniania x1
  • Worek na kurz x5
  • Szczotka do czyszczenia x1
  • Nakładki mopujące x2
  • Szczotka boczna x1
  • Filtr x1
  • Kabel zasilania x1
Producent Roidmi
Nazwa Robot sprzątający Roidmi EVA 2023
Model EVA 2023
Kolor Biały
Akumulator Litowy
Pojemność akumulatora 5200 mAh
Czas pracy na akumulatorze 74 - 228 min
Czas ładowania około 250 minut
Poziom głośności 64-77dB
Pojemność zbiornika na kurz (robot) 220 ml
Pojemność worka na kurz (stacja) 3 L
Pojemność zbiornika na czystą wodę (stacja) 4 L
Pojemność zbiornika na brudną wodę (stacja) 4 L
Wymiary stacji 400 x 382 x 465 mm
Wymiary robota 330 x 330 x 106 mm
Waga robota około 4,2 kg
Waga stacji około 9,8 kg
Napięcie wejściowe stacji 220-240 V~, 50-60 Hz, 925W
Napięcie wyjściowe stacji 24V 1.2A
Napięcie znamionowe robota 14.8 V
Moc znamionowa robota 48 W
Połączenie WiFi 802.11 b/g/n 2.4G
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep nieaktywny.