• PolarPro Recon Directors Kit VND Matte Box System - zestaw rozszerzony

Symbol: RC041562
2499.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Pocztex Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobraniem) 14.5
Kurier DPD (za pobraniem) 16.99
Ilość 1-4szt
EAN 817465028100

PolarPro Recon Directors Kit VND Matte Box System — zestaw rozszerzony

Twórz jeszcze lepsze ujęcia. W zestawie znajdziesz 3 różne rodzaje filtrów PolarPro - Mist 1/4, BlueMorphic oraz VND3-6.+. Wykonane zostały z wysokiej jakości niemieckiego szkła Cinema Series, co gwarantuje im wytrzymałość. Montaż poszczególnych elementów jest niezwykle szybki i nie sprawi Ci żadnego problemu. Do zestawu dołączono również praktyczne etui ochronne, które ułatwi przechowywanie oraz transport.

 

Spektakularne efekty

Zestaw filtrów pomoże Ci wykonać idealne ujęcia, które zachwycą każdego. Filtr Mist 1/4 pozwoli uzyskać fantastyczny efekt zamglonego obrazu bez utraty ostrości, co nadaje obrazom kinowy charakter. Filtr Bluemorphic powoduje powstawanie niebieskich rozbłysków, z kolei filtr VND doskonale redukuje światło nawet w wyjątkowo jasnym otoczeniu - bez problemu poradzi sobie np. podczas nagrywania o wschodzie słońca. Co więcej, specjalny kaptur posiada otwory powietrzne, które zmniejszą opór powietrza podczas fotografowania na wietrznych, otwartych przestrzeniach m.in. torach samochodowych czy w portach lotniczych.

 

Starannie przemyślana konstrukcja

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja Recon VND Matte Box System zapewnia niesamowitą wygodę podczas użytkowania. Gwarantuje też szybkość i wszechstronność, która jest szczególnie ważna podczas filmowania w różnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, poręczny kaptur oraz flaga pozwoli Ci z łatwością przekształcić Recon'a w praktyczny, a zaraz kompaktowy system Matte Box. Zastosowanie dźwigni szybkiego zwalniania umożliwi Ci błyskawiczne rozwinięcie lub schowanie osłony.

 

Jeszcze więcej możliwości

Zestaw pozwala na aż 6 konfiguracji, co gwarantuje niezrównaną wszechstronność. Możesz z łatwością łączyć ze sobą poszczególne elementy i tworzyć wyjątkowe konfiguracje, np. bazę z gwintem i kaptur/flagę czy filtr VND 3-6+ i filtry Stage 2 (sprzedawane oddzielnie). Co więcej, zarówno montaż, jak i demontaż oraz konfiguracja jest niezwykle szybka i odbywa się bez użycia żadnych narzędzi.

 

Aż 2 platformy podstawowe

Wykorzystaj filtr VND 3-6+ jako rdzeń systemu Recon. Filtr wyposażony został w zakres 3-6 stopni z haptycznym ostrzeżeniem dla ogniskowej na poziomie 35 mm lub poniżej. Bez problemu przesuniesz Recon do 7.5 stopni przy ogniskowej powyżej 35 mm. Możesz też korzystać z systemu Racon bez filtra VND 3-6+ w tej konfiguracji! Bazę z gwintem 82 mm wykorzystasz jako podstawę do montażu filtrów Stage 2, a także kaptura i flagi - konfiguracja Matte Box nigdy nie była łatwiejsza!

 

W zestawie

  • baza z filtrem VND 3/6 stop
  • baza z gwintem
  • filtr Mist 1/4
  • filtr BlueMorphic
  • kaptur Aero+ flaga
  • dwie osłony Defender (przód i tył)
  • etui ochronne

Specyfikacja:

Producent PolarPro
Model BCSE-DRCTR-KT
Rozmiar gwintu 82 mm
Zakres stopni (przy/poniżej 35mm) 3-6
Zakres stopni (powyżej 35mm) 6-7.5
Haptyczne ostrzeżenie Przy stopniach 3 i 6
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.