• Inteligentny wentylator Smartmi Fan 3

Symbol: RC026774
579.00 -5% 549.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobranem) 14.5
Kurier DPD (za pobraniem) 16.99
Ilość Dostępny
EAN 6970403201486

Wentylator stojący Smartmi Fan 3

Smartmi Fan 3 będzie Twoim nieodłącznym akcesorium w upalne dni. Unikalna konstrukcja produktu odpowiada za jego niski poziom głośności. Strumień powietrza jest rozprowadzany równomiernie dzięki aż 7 łopatkom, podczas gdy inne wentylatory mają ich tylko 3 lub 4. Urządzenie może też imitować naturalne podmuchy wiatru. Możliwa jest jego zdalna obsługa za pomocą aplikacji lub wchodzącego w skład zestawu pilota Bluetooth. Cyfrowy wyświetlacz umieszczony na kolumnie wentylatora zapewnia prosty dostęp do informacji dotyczących jego aktualnych ustawień. Ponadto funkcja jonizacji pozwala oczyścić powietrze z kurzu. 

 

Energooszczędny i przyjazny dla środowiska

Moc wyjściowa wentylatora jest stosunkowo niewielka, dzięki czemu produkt zużywa mało energii, a Twoje rachunki za prąd są niższe. Smartmi Fan 3 został też wyposażony w jonizator, który ogranicza obecność kurzu i innych alergenów znajdujących się w powietrzu.

 

Możliwość regulacji

Zapewnij sobie przyjemną ochłodę w upalne dni. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii Smartmi Fan 3 doskonale imituje naturalne podmuchy wiatru. Wentylator ma też funkcję 4-stopniowej regulacji kąta obrotu o 30° - 60° - 90° - 120°. Ponadto głowica produktu obraca się o 360°. Dzięki temu komfort użytkowania jest jeszcze lepszy.

 

Prosta obsługa

Urządzenie można kontrolować za pomocą wchodzącego w skład zestawu pilota Bluetooth lub aplikacji. Oprócz tego możliwe jest również sterowanie głosem. Wentylator jest kompatybilny z Asystentem Google i Amazon Alexa. Aplikacja pozwala na przykład na regulację prędkości lub kierunku wiatru. Aktualne ustawienia są widoczne na wbudowanym wyświetlaczu cyfrowym.

 

Jeszcze więcej możliwości

Możesz też łączyć produkt z innymi inteligentnymi urządzeniami. Połączenie Smartmi Fan 3 z odpowiednim czujnikiem umożliwia włączenie wentylatora po wykryciu ruchu. To nie wszystko! Wentylator może się też automatycznie wyłączyć, jeśli czujnik okna wykryje, że jest ono otwarte.

 

Przemyślana konstrukcja

Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, które gwarantuje jego długą żywotność. Czas bezprzewodowej pracy produktu wynosi aż 20 godzin, możesz więc korzystać z niego nawet w miejscu, gdzie w pobliżu nie ma gniazdka. Aktualny status akumulatora sprawdzisz za pomocą świetlnego wskaźnika umieszczonego na bazie wentylatora. Dodatkowo, waga zaledwie 3,5 kg ułatwia przenoszenie urządzenia. Minimalistyczny, nowoczesny design będzie pasował do każdego wnętrza.

 

Specyfikacja

 

Producent Smartmi
Nazwa Smartmi Standing Fan 3
Kolor Biały
Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
Napięcie znamionowe 100-240 V
Częstotliwość znamionowa 50 Hz
Moc znamionowa Najniższa do 25 W
Zasilanie Przewodowe lub akumulatorowe
Wyświetlacz Tak, wbudowany wyświetlacz cyfrowy
Akumulator Litowo-jonowy, 33,6 Wh
Czas pracy Do 20 h
Minimalny poziom głośności Ok. 29 dB (A)
Materiał ABS + anodowany stop aluminium
Wymiary 340 x 330 x 960 mm
Waga Ok. 3,5 kg
Aplikacja Mi Home/Xiaomi Home
Dodatkowe funkcje wyświetlacz, zdalne sterowanie za pomocą aplikacji lub pilota 2.4G, timer, 4 dostępne kąty: 30°, 60°, 90°, 120°, wbudowany jonizator - sterylizacja i usuwanie kurzu z powietrza, inteligentne dostosowywanie objętości powietrza w oparciu o temperaturę i wilgotność otoczenia, wyświetlanie temperatury i poziomu wilgotności otoczenia w aplikacji

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.