• Domowy system alarmowy PG-107

Symbol: RC027364
409.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Pocztex Kurier 48 0
Pocztex Kurier 48 (odbiór w punkcie) 0
ORLEN Paczka 0
Kurier DPD 0
Kurier DPD pick up (w punkcie) 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobraniem) 14.5
Kurier DPD (za pobraniem) 16.99
Ilość 50+
EAN 5907489606790

 Domowy smart system alarmowy PGST PG-107 Tuya 4G

Inteligentny domowy smart system alarmowy PGST PG-107 Tuya 4G pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo w Twoim domu. Dzięki niemu od razu dowiesz się o ewentualnych zagrożeniach, takich jak na przykład pożar lub włamanie. Wsparcie połączeń Wi-Fi oraz GSM/GPRS, a także działanie w sieci cyfrowej 4G, gwarantuje niezawodne działanie. Duży, kolorowy wyświetlacz ułatwia kontrolę urządzenia. Możliwe jest również zdalne sterowanie za pomocą aplikacji. Produkt obsługuje 10 języków - w tym polski. Jest też kompatybilny z innymi urządzeniami i czujnikami.

 

Intuicyjna kontrola

Panel alarmowy został wyposażony 4,3-calowy, dotykowy wyświetlacz IPS. Z jego obsługą bez problemu poradzą sobie również dzieci i osoby starsze. Jest też odporny na kurz. Co więcej, umieszczony obok niego duży przycisk SOS umożliwia błyskawiczne włączenie alarmu. Już nie musisz się martwić o bezpieczeństwo przebywających w domu członków rodziny - jeżeli zdarzy się coś niepokojącego, od razu się o tym dowiesz. Urządzenie ma też zabezpieczenie przed niepożądanym demontażem lub uszkodzeniem.

 

Niezawodna ochrona

PGST PG-107 obsługuje połączenie Wi-Fi oraz GSM, co oznacza, że gwarantuje niezawodne działanie niemal w każdej sytuacji. Jeżeli wykryte zostanie jakiekolwiek zagrożenie, system natychmiast powiadomi Cię o tym za pomocą wiadomości SMS lub połączenia telefonicznego. PG-107 zapewni Twojemu domowi stałą, niezawodną ochronę!

 

Dostosuj jego działanie do swojego trybu życia

Możesz w każdej chwili uzbroić lub rozbroić system. Dostępna jest również funkcja tworzenia harmonogramów jego pracy. Jeśli chcesz, zaplanuj działanie PG-107 w godzinach nocnych, aby zapewnić sobie spokojny sen i spraw, by wyłączał się automatycznie nad ranem, kiedy już się obudzisz. To pozwoli Ci uniknąć uciążliwego, codziennego wprowadzania ustawień.

 

Sprawdź, co oferuje aplikacja

Dodaj PG-107 do aplikacji i zapewnij sobie dodatkowe możliwości. Możesz na przykład zdalnie sterować systemem i wprowadzać ustawienia. Będziesz też otrzymywać najważniejsze powiadomienia i ostrzeżenia. To pozwoli Ci odpowiednio szybko reagować na jakiekolwiek zagrożenia.

 

Sterowanie głosem i funkcja interkomu

Produkt jest kompatybilny z Amazon Alexa, możesz więc kontrolować go za pomocą prostych komend głosowych. Obsługuje też 2-kierunkowe audio, co oznacza, że doskonale sprawdzi się również w roli interkomu. Dzięki temu zyskasz możliwość skontaktowania się ze swoją rodziną na przykład z pracy lub z wakacji.

 

Stwórz kompletny system alarmowy

Urządzenie jest kompatybilne z mnóstwem sprzętów takich jak na przykład czujniki ruchu, piloty zdalnego sterowania, tagi RFID czy syreny przewodowe. Da się połączyć z nim do 100 urządzeń, tworząc w ten sposób złożony, kompleksowy system bezpieczeństwa. Możesz też sparować z nim kompatybilny dzwonek do drzwi. Chcesz więcej? Podłącz do PG-107 kamerę IP, aby zyskać dostęp do monitoringu w czasie rzeczywistym i otrzymywać powiadomienia alarmowe w aplikacji.

W zestawie:

- Bezprzeowodowa centrala alarmowa PG-107
- Czujnik ruchu
- Czujnik drzwi
- 2 Piloty sterujące
- 2 breloki RFID
- Syrena Alarmowa
- Zasilacz
- Kabel micro usb

 

 

Specyfikacja

 

Producent PGST
Model PG-107 4G
Zasilanie mini USB 5V DC 1A
Pobór prądu (czuwanie) <150mA
Pobór prądu (alarm) <300mA
Akumulator 500mAh
Częstotliwość 433MHz
Kodowanie 1527
Wi-Fi IEEE802.11b/g/n
Sieć komórkowa 4G
Bateria 3.7V 500mAh
Zakres temperatury 0*C - +55*C
Wilgotność 80% RH
Wymiary 18 x 11 x 2 cm
Aplikacja Tuya

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.