• Agregat prądotwórczy INGCO GE55003, 5500W, AVR benzynowy

Symbol: RC038205
1899.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Ilość 50+
EAN 6928073608135

Agregat prądotwórczy INGCO GE55003, 5500W, AVR benzynowy

Przygotuj się na nieprzewidziane okoliczności i zapewnij swoim sprzętom awaryjne źródło zasilania. Agregat prądotwórczy INGCO GE55003 to jednofazowe urządzenie do wytwarzania prądu, które wyróżnia się maksymalną mocą wyjściową 5,5 kW i zostało wyposażone w czterosuwowy silnik OHV. Jego zbiornik na paliwo ma pojemność 25 l, a czas jego ciągłej pracy sięga nawet 9 godzin. Produkt zapewnia też bezpieczeństwo użytkowania i oferuje 2 gniazdka AC. Teraz bez trudu zasilisz najważniejszy sprzęt w razie awarii lub uruchomisz potrzebne Ci urządzenia w ogrodzie lub na placu budowy!

image

Niezawodny silnik

Agregat INGCO GE55003 został wyposażony w czterosuwowy silnik benzynowy, który odpowiada za jego niezawodną, wydajną pracę. Urządzenie ma także duży zbiornik na paliwo o pojemności 25 l, co pozwala na jego nieprzerwane działanie przez około 9 godzin. Do produktu rekomendowana jest samochodowa benzyna bezołowiowa. Należy też korzystać z olejów silnikowych klasy SE lub wyższej (optymalnie SG, SH lub SJ). Zaleca się używanie olejów SAE 10W-30 bądź 10W-40.

image

Nie będzie się przegrzewać

Nie obawiaj się, że Twój agregat będzie się przegrzewać. Urządzenie wykorzystuje chłodzenie powietrzem, dzięki czemu jego temperatura jest stale utrzymywana na optymalnym poziomie. W efekcie sprzęt nie nagrzeje się nadmiernie, a jego części nie ulegną uszkodzeniu. Agregat został też wyposażony w alternator z miedzianą cewką, który gwarantuje niezawodną pracę i jest odporny na zużycie.

image

Przełącznik napięcia

Urządzenie od INGCO daje Ci również możliwość dostosowania napięcia. Zostało wyposażone w specjalny przełącznik, dzięki któremu możesz wybrać wartość 120 V lub 120/240 V. To oznacza, że bez problemu ustawisz agregat w taki sposób, aby pracował zgodnie z wymaganiami zasilanego sprzętu. To praktyczne urządzenie doskonale sprawdzi się na budowie, w ogrodzie czy w rolnictwie.

image

Przyjazny użytkownikom

Agregat jest dość ciężki, nie musisz jednak obawiać się problemów z jego ewentualnym transportem. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić Ci jego przemieszczanie. Do dyspozycji masz wygodny uchwyt oraz wytrzymałe kółka, dzięki czemu bez większego wysiłku przesuniesz go tam, gdzie będzie Ci potrzebny. Agregat jest też stosunkowo prosty w obsłudze. Oferuje możliwość rozruchu elektrycznego lub odrzutu.

image
Producent INGCO
Model GE55003
Napięcie znamionowe 220-240 V
Częstotliwość znamionowa 50 Hz
Maks. moc 5,5 kW
Moc znamionowa 5 kW
Znamionowy współczynnik mocy 1:0
Stopień sprężania 8:1
Napięcie znamionowe DC 12 V
Natężenie znamionowe DC 8,3 A
Rodzaj zabezpieczeń Wyłącznik obwodu bez bezpiecznika
Prędkość znamionowa 3000 rpm
Silnik 4-suwowy, OHV
Pojemność skokowa 389 ml
Układ chłodzenia Chłodzenie powietrzem
Układ zapłonowy T.C.I
Układ rozruchowy Elektryczny + odrzut
Zbiornik paliwa 25 l
Waga 77 kg
Woltomierz Tak
AVR Tak
Liczba gniazd AC 2
Czas pracy Ok. 9 h
Zasilanie Benzyna bezołowiowa
Rekomendowany olej 10W-30, 10W-40
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny